Aktuality

Vždy aktuálne informácie o nás, novinky, akcie na tehly a najnovšie tehlové obklady

Novinky zo sveta tehiel

Trendy novinkou sú Glazované tehličky, ktoré dodajú vášmu domu lesk. Glazujeme skoro vo všetkých farbách RAL na objednávku. Typické sú glazované ťahané, strojom robené tehly, no glazovať je možné aj ručne tvarované tehly. Od mája ich nájdete v našom showroome v Podunajských Biskupiciach.
Ďalšou novinkou je naša RETRO Kolekcia. Tieto krásne retro tehličky s antickým efektom očarili množstvo klientov. Sú vhodné do vínnych pivníc, na rekonštrukciu do interiéru aj exteriéru, všade tam, kde chcete dosiahnuť efekt starého, opotrebovaného vzhľadu.

Boli sme na výstave

Ďakujeme všetkým, ktorí nás počas tohtoročného Coneco navštívili v našom stánku! Veľmi sa tešíme, výborne sme si užili skvelú atmosféru veľtrhu a stretli sa s veľkým počtom záujemcov, už sa nevieme dočkať budúceho ročníka, ked vám ukážeme naše najčerstvejšie novinky.
Aj tento rok sme sa zúčastnili najväčšieho veľtrhu stavebníctva Coneco. Predviedli sme ukážky tehlových obkladov, moderné lícové tehly, obkladové pásiky aj tehlové dlažby. Našim zákazníkom sme ochotne poradili s výberom najvhodnejšieho materiálu pre ich stavbu.

Klienti o nás

Prečítajte si, čo sa o nás hovori

Zuzana Hudecová

Pri svojich návrhoch rada používam lícové obkladové tehličky, ktoré sú v interiéri originálnym a nadčasovým prvkom. A práve firma Rustique je pre mňa značkou kvality, širokej ponuky a kvalitného servisu. interior designer

Fero Ondrejka

Pri vybere licovych tehal na realizaciu svojich navrhov sa rad vraciam k materialom spolocnosti Rustique. Povazujem ich za kvalitny, nadcasovy a kreativny produkt s pestrou paletou vyuzitia. Ocenujem aj siroky vyber, profesionalny pristup a poradenstvo, ktore su tu vzdy samozrejmostou.

Architekt

Csókás Imre

S firmou Rustique mám len pozitívne skúsenosti. Pôvodne som hľadal iba vhodnú a kvalitnú zámkovú dlažbu (nie beton), čo som u tejto spoločnosti aj našiel. Najtažším rozhodnutím bol výber správneho odtieňa - keďže v ponuke majú tak široký sortiment. Nakoniec ma ich výrobky tak presvedčili, že som kúpil okrem dlažby aj tehly na murovanie. Personál v každom smere ochotne a profesionálne poradil, ponúkli aj kontakt na realizačne firmy s podobným profesionálnym prístupom. Dodávka tovaru prebehla v dohodnutom termíne, doobjednávka ich nezaskočila a zareagovali veľmi pružne. Nespotrebovaný materiál sa dal bez problémov vrátiť. Podľa môjho názoru je cena produktov adekvátna kvalite. Maximálna spokojnosť, s kľudným svedomím môžem odporúčiť.

Peter Dorák

Rustique je pre mňa miesto, kde sa spája špičkovo s pracovanýprírodný materiál v nadčasovom dizajne s poctivým remeslom. Pánov obkladačov.
Bola to výborná voľba do nášho nového bytu.
Ďakujem za skvelé poradenstvo pani Lukácsová a želám veľa úspe chov.

Lucia Bajarová

Na odporúčanie našich známych sme oslovili firmu Rustique. Chceli sme obložiť dve steny. Veľmi sa nám páčil prístup pani v predajni, poukazovala nám všetky vzorky, vysvetlila rozdiely, urobila cenové ponuky. Ozaj veľmi milý a ľudský prístup.
Druhý krát sme boli milo prekvapení, keď k nám prišli obkladači obložiť stenu. Hneď bolo vidno, že sú to profesionály, pozakrývali všetko, čo sa mohlo poškodiť, boli super zorganizovaní, mali to hotové za pár hodín.
Určite budeme odporúčať všetkým našim známym, sú síce možno troška drahší ako ostatné firmy, ale jednoznačne nás presvedčili kvalitou tehly, prístupom k zákazníkovi a profesionalitou vykonanej práce.